Мінкульт призначив нового керівника Національного центру Олександра Довженка

  Генеральним директором Національного центру Олександра Довженка призначено Івана Козленка. Новий керівник займе посаду 12 листопада, повідомляє "Телекритика".


  Інформацію про призначення підтвердив сам Козленко, а також прес-служба Міністерства культури. Оголошений раніше конкурс на вакантну посаду скасували за рішенням міністра культури Євгена Нищука.

  Призначення Козленко на посаду голови Центру Довженка домагалися представники кіногромади, котрі ще в жовтні надіслали петицію на ім'я прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та міністра культури Нищука.

  Інша претендентка на посаду директора - Світлана Коробіна - обурена призначенням гендиректора Центру без конкурсу і тим, що її не повідомили про припинення конкурсу.

  "Якби я програла конкурс - добре. Але все починалося з того, що мене не призначили, бо звинуватили в тому, що все зроблено секретними засобами. Тоді Козленко почав скандал і кампанію з вимогою провести конкурс, його підтримав колектив", - заявила Коробіна.

  Козленко у відповідь заявляє, що семимісячний конкурс на заміщення вакансії насправді виявився фарсом, і його завершення не мало сенсу, тим паче, що проведення конкурсу було заблоковано через судовий позов в.о. директора Вероніки Федорчук у жовтні п.р.

  "Після семимісячного очікування і проходження декількох етапів відбору я публічно заявив, що залишаю Центр. Фарсом, на який перетворилася історія з конкурсом, була дискредитована сама ця процедура. Очевидно, ця заява не залишилася непоміченою в Мінкульті, і міністр проявив політичну волю, призначивши мене наказом", - сказав Козленко.

  Нагадаємо, в середині березня заступник директора Національного центру Довженка Іван Козленко опублікував у своєму блозі на LB.ua відкритого листа, адресованого міністру культури Євгену Нищуку. В цьому листі Козленко закликав провести відкритий конкурс на посаду директора центру та оцінити кандидатів за допомогою експертної комісії, що складається з професіоналів.

  Раніше повідомлялось про організацію новорічних свят у столиці Мистецьким  проектом  FolkUkraine, Міжнародним фестивалем "Країна мрій", а також представниками соціально-відповідального бізнесу.
  Попередній матеріал
  НБУ змінить процедуру щоденних валютних аукціонів
  Наступний матеріал
  На Закарпатті СБУ оголосила про підозру засновнику місцевої газети за сепаратистські заклики