Маркіяна Лубківського призначено радником голови СБУ

  Маркіян Лубківський відтепер опікуватиметься питаннями інформаційної політики та зв’язків з громадськістю у Службі безпеки України як радник голови. Він координуватиме сферу комунікацій української спецслужби з вітчизняними ЗМІ та світовою спільнотою.

  Про це у прес-центрі СБУ повідомили 3 вересня.

  "Для мене є великою честю та відповідальністю у складний для України час працювати на користь українського народу та держави і всі свої знання, досвід та вміння віддати служінню Вітчизні.
  Головним завданням на довіреній мені керівником Служби безпеки України ділянці роботи бачу інформування українських та зарубіжних громадян про роботу СБУ у спільній справі боротьби з агресором, відстоювання нашої територіальної цілісності, незалежності та європейського шляху розвитку. Спілкування з мас-медіа і громадськістю буде постійним і системним. Адже перемоги можна досягти лише об’єднаними зусиллями, фаховою і самовідданою працею", - наголосив Лубківський журналістам після свого призначення.

  Довідково. Маркіян Романович Лубківський, відомий український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України, народився 2 вересня 1971 р. у Львові.
  Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, працював на дипломатичній роботі у Союзній Республіці Югославія, у Республіці Хорватія.
  Очолював Прес-службу МЗС України (2003-2005), був заступником Державного секретаря України, Радником Президента України (2005-2006), за контрактом з УЄФА був директором Турніру ЄВРО 2012 в Україні (2009-2012), очолював оргкомітет "Євробаскет -2015" (2012-2014).
  Володіє англійською, хорватською, польською мовами.
  Попередній матеріал
  Російські окупанти нарощують сили на кордоні та штурмують Донецький аеропорт - РНБО
  Наступний матеріал
  Путін назвав план стабілізації ситуації в Україні із семи пунктів