Колишнє керівництво НБУ підозрюють у розтраті держкоштів на створення телеканалу

  За результатами розгляду звернень двох народних депутатів України Головне слідче управління Генеральної прокуратури розпочало досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем колишніми високопосадовцями Національного банку України при створенні телеканалу "Банківське телебачення".
  Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури 20 травня.
  Як зазначили у ГПУ, відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

  "Встановлено, що у червні 2011 року керівництво НБУ прийняло рішення про створення телевізійного каналу (Товариства з обмеженою відповідальністю "Банківське телебачення"), який би висвітлював діяльність установи за кошти НБУ зі статутним фондом 10 млн. гривень. При цьому, упродовж 2011-2012 років виділялися значні кошти з Державного бюджету – більш ніж 117 млн. гривень для забезпечення функціонування телеканалу, які спрямовувалися на закупівлю обладнання, надання послуг, тощо", - повідомляє ГПУ.
  Також  ГПУ повідомила, що колишньому голові НБУ повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, а також перевіряється причетність інших службових осіб Національного банку до вчинення протиправних дій.
  Розслідування у провадженні триває.
  Попередній матеріал
  Турчинов призначив першого заступника керівника Антитерористичного центру
  Наступний матеріал
  Повний текст Меморандуму порозуміння й миру