5.ua

Керівника Державної регуляторної служби призначать за результатами відкритого конкурсу

  Уряд України оголосив відкритий відбір претендентів на посаду Голови Державної регуляторної служби. 
  Про це 15 липня повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак на своїй сторінці у Facebook.

  Зокрема, також він заявив, що конкурс відбуватиметься під контролем представників громадськості (зокрема, Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, Федерації роботодавців України, Українського союзу промисловців і підприємців, Американської торгівельної палати в Україні, Торгово-промислової палати України та Українського національного комітету Міжнародної торгової палати).
  "З метою запровадження системного підходу і налагодження результативної роботи з поліпшення бізнес-клімату в Україні Уряд прийняв рішення про утворення Державної регуляторної служби України. Одночасно ліквідує Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, яку певний час очолював Михайло Бродський, поклавши на неї повноваження та функції з питань реалізації державної регуляторної політики, державної політики у сфері ліцензування, дозвільної системи, нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", - повідомив Семерак. 
  Він також зазначив, що одночасно на Міністерство економічного розвитку і торгівлі Урядом покладено повноваження і функції з питань розвитку малого та середнього підприємництва.
  Попередній матеріал
  У Харкові рок-музиканти провели благодійну акцію на підтримку батальйону "Азов"
  Наступний матеріал
  Мінфін закупить програмне забезпечення за 1,3 млн грн.