Кабмін зробив важливий крок для введення безвізового режиму з ЄС

  Під час засідання Кабінету міністрів України було підкреслено необхідність термінового прийняття низки документів задля введення безвізового режиму з ЄС та надані необхідні доручення. Про це сказав Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 23 березня під час засідання уряду.

  Глава Уряду також зазначив, що для переходу  до другої стадії підготовки безвізового режиму з ЄС, необхідно терміново прийняти низку рішень, зокрема щодо затвердження біометричних паспортів. Він  наголосив, що уряду необхідно не допустити корупції у цій сфері, "як було при попередній владі".

  Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України: "Є два документи, які треба терміново прийняти для переходу до другої стадії безвізового режиму. Єдине, про що я хотів би з міністром переговорити по затвердженню біометричних паспортів – щоб у нас, не дай Бог, не було ніякої корупції при виготовленні паспортів, як було при минулій владі. Бо я знаю, там є одна компанія, яка має право власності на ці паспорти. І ми повинні викорінити заробляння грошей на українцях через продаж майже позолочених паспортів".

  Попередній матеріал
  Бійці Нацгвардії попередили на Сумщині викрадення детонаторів для вибухівки
  Наступний матеріал
  Яценюк: Уряд вжив жорстких заходів у боротьбі зі злочинністю, бандитизмом і організованою корупцією