Кабмін затвердив скорочення посад в міністерствах та відомствах

  Уряд затвердив граничну чисельність працівників органів виконавчої влади та інших державних органів. Конкретні показники названі в постанові Кабінету Міністрів України №85. Про це "5-му каналу"повідомляють у Секретаріаті Кабінету міністрів України.

  Зазначимо, що у додатках до постанови визначено граничну кількість працівників для центрального апарату та територіальних органів кожного з органів виконавчої влади та інших державних органів. "Найбільша кількість працівників апарату передбачена у Міністерстві внутрішніх справ – 2 653 особи, Мінекономрозвитку – 1 151, найменше працівників буде в апараті Мінприроди - 211 та Мінмолодьспорту - 213. Серед служб найбільший апарат дозволено утворити у ДПС – 1 460 працівників, найменший - у Держслужбі соцзахворювань, де передбачено роботу для 31 особи", - повідомили в Секретаріаті Кабміну.

  Окрім цього постановою та додатками до неї винесено рекомендації Уповноваженому з прав людини, Рахунковій палаті, Центральній виборчій комісії, Державній судовій адміністрації, Вищій раді юстиції, Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, Національній комісії з радіаційного захисту населення скоротити чисельність працівників на 10 відсотків.

  Натомість постанови Кабінету Міністрів України, що суперечать цій визнано такими, що втратили чинність.

  Попередній матеріал
  Молдова остерігається російських провокацій
  Наступний матеріал
  The Washington Post: Урок революції 1917 року для нової української влади