Фото infokava.com

Кабмін планує скорочення штатів, розпродаж автопарку та ліквідацію ДУСі

  В апараті Кабінету міністрів розпочато скорочення штатів. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці ввечері 11 квітня повідомив Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

  "Підписав наказ про скорочення Секретаріату КМУ на 10%. Уряд скорочує витрати на утримання чиновників", - заявив міністр.

  Також він повідомив про розпродаж автопарку Кабінету міністрів. Автомобілі будуть виставлені на публічні та відкриті торги. Приймати участь в аукціоні зможуть всі охочі.

  "Ми розпочали процедуру продажі автівок. Список машин, які ми продамо на аукціоні розмістимо на сайті КМУ в понеділок. Заохочую всіх бажаючих взяти участь у великому розпродажі :)", - повідомив Остап Семерак.
  Також повідомлено, що цього тижня на виконання доручення Прем'єр-міністра України Міністр провів нараду "з питань ліквідації ДУСі та продажі на аукціоні майна, яке не є необхідне для забезпечення роботи Президента".

  "Ми мали доручення розглянути питання ліквідації ДУСі. Але на нараді прийшли до висновку, що треба змінити назву і тотально продати майно", - підкреслив Міністр.

  Попередній матеріал
  КМДА: Деякі барикади в центрі столиці вже демонтовано
  Наступний матеріал
  США додали до списку санкцій "Чорноморнафтогаз" та деяких мешканців Криму