Гройсман: Державні програми відтепер будуть створювати тільки місцеві влади

  Очільник Мінрегіонбуду віце-прем'єр Володимир Гройсман заявляє про те, що різноманітні державні програми, кошти на реалізацію яких розподіляються серед регіонів центральними органами виконавчої влади, повинні піти в небуття. Про це прес-служба Мінгеіонбуду повідомила 11 березня.

  "Я є категоричним противником концентрувати на рівні міністерства ресурси, а потім різноманітними програмами цей ресурс розподіляти серед регіонів. Ця система є потенційно корупційною, створює умови для зловживань і хабарництва, і ця система буде знищена. Якщо ми консолідуємо ресурс для регіонального розвитку, у повному обсязі маємо його передати в кожну територіальну громаду України. Село, місто, селище мають отримати свої кошти і забезпечити цим ресурсом вирішення нагальних проблем, які є на їх території", - сказав Володимир Гройсман.

  "Політика, коли держава вважала, що на рівні міністерств сидять розумники, а в органах місцевого самоврядування нічого не розуміють, має відійти в історію. Функція Мінрегіону, наприклад, має полягати в нормативному забезпеченні перехідного етапу. Має бути побудована така система, яка дасть можливість реалізуватися всім територіальним громадам", - підкреслив Віце-прем’єр.

  Попередній матеріал
  Представника Генерального секретаря ООН не пускають до Криму
  Наступний матеріал
  В.о. міністра оборони запевнив: армія знає, що робити