ГПУ викрила факти розтрати бюджетних коштів посадовцями Міністерства соцполітики

  Генеральною прокуратурою України вивчено стан додержання Міністерством соціальної політики України законодавства у сфері державних закупівель упродовж 2014 року та виявлено факти розтрати бюджетних коштів посадовцями цього відомства.


  Про це 6 листопада повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

  Зокрема ГПУ установлено, що службовими особами відомства переможцем конкурсних торгів по закупівлі систем реабілітації для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, безпідставно обрано суб'єкта господарювання, пропозиція якого не відповідала кваліфікаційним вимогам документації конкурсних торгів. З ним укладено договір закупівлі на загальну суму понад 24 млн грн.

  Водночас, згідно з даними уповноважених органів застосування закупленої системи реабілітації для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч, не передбачено.

  "За фактом розтрати службовими особами Мінсоцполітики коштів держбюджету в особливо великих розмірах, внесення до офіційних документів недостовірних відомостей, що спричинило інтересам держави тяжкі наслідки на вказану суму, Генеральною прокуратурою України 4 листопада цього року розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України", - повідомили у Генпрокуратурі України.

  Раінше повідомлялсоь, що Генпрокуратура оприлюднила схему злочинної діяльності з придушення акцій протесту, яка призвела до масових вбивств на Майдані.
  Попередній матеріал
  У РНБО вважають, що Донбас Росії не потрібен
  Наступний матеріал
  Нідерланди та Австралія вимагають від Путіна прибрати своїх терористів з місця падіння "Боїнга"