Глава Донецької ОДА та представник ООН дійшли згоди, щодо шляхів подолання кризи

  Керівник Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута закликав ООН допомогти вивести військових і мирних громадян, які бажають залишити Крим. Про це глава  Донецької ОД заявив 23 березня в Донецьку під час зустрічі з заступником Генерального секретаря ООН з політичних питань Джефрі Фельтманом.

  "Сьогодні є загроза тим громадянам, які перебувають в Криму, особливо військовим. І ось тут нам хотілося би, щоб ООН зробила все можливе, разом з іншими країнами, щоб гарантувати безпечний коридор виїзду того населення, яке хоче повернутися і тієї техніки, що знаходиться там", - наголосив керівник області.

  Також Тарута зазначив, що в Криму має дискримінація з приводу інших поглядів, і це стосується представників засобів масової інформації, тобто, журналістів, представників Української православної церкви Київського патріархату та національних меншин, і це становить проблему, яку ми самостійно не зможемо вирішити".

  Фельтман відповів Таруті, що Генеральний секретар ООН під час відвідин Москви і Києва "порушував питання, які Ви озвучили - це захист військового контингенту в Криму». І, за словами представника ООН , після цієї зустрічі було заявлено, що тут "ООН готова відіграти будь-яку роль для забезпечення мирного процесу".

  Попередній матеріал
  У Чернігові створили своє сонце – заради єдності України
  Наступний матеріал
  Херсонський автомайдан провів акцію за цілісність України