Генпрокуратура відкрила провадження проти проросійських екстремістів в Донецьку

  Група проросійськи налаштованих мітингувальників в неділю 16 березня пікетувала приміщення прокуратури Донецької області. При тому грубо порушуючи громадський порядок і висуваючи вимоги, виконання яких не входить в компетенцію органів прокуратури Донецької області, протестуючі оточили будівлю. Про це прес-служба ГПУ повідомила в 17 березня.

  Як повідомляється, прокурор Донецької області Микола Франтовський вийшов до мітингувальників і запропонував ініціативній групі пройти всередину для спілкування. Однак, протестувальникі були не зацікавлені у веденні переговорного процесу і почали штурмували будівлю.
  "За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 341 Кримінального Кодексу України (захоплення державних будівель і споруд). Створено слідчо-оперативна група, складено план першочергових слідчих дій і кожному учаснику, який брав участь у захопленні буде дана правова оцінка. Прокуратура Донецької області працює в штатному режимі", - повідомляють в ГПУ.
  Нагадаємо, що зараз прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, відкритих міліцією за ч. 1 ст. 294 (масові заворушення) Кримінального кодексу України за фактами проникнення 16 березня у приміщення прокуратури, СБУ та корпорації "Індустріального союзу Донбасу".

  Попередній матеріал
  Конституційний суд визначить законність декларації про суверенітет Криму
  Наступний матеріал
  Крим перейде на московський час