Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за експлуатацію електропоїздів Hyundai

  Генеральна прокуратура України встановлює всі обставини довготривалої експлуатації в Україні швидкісних поїздів типу Hyundai Rothem, які виявились небезпечними для людей. Про це повідомляє прес-служба ГПУ 26 березня.

  Повідомляється, що Державне підприємство «Південна залізниця» у 2010 році придбало 10 електропоїздів HRCS2 Hyundai Rothem (Корея) вартістю $307 млн, які в подальшому передало державному підприємству «Українська залізнична швидкісна компанія». Встановлено, що вказані електропоїзди експлуатувалися з технічними несправностями, за наявності яких використання рухомого складу заборонено, оскільки це створювало загрозу для людей. Про це повідомляє прес-служба ГПУ 26 березня. Як сказано в повідомленні, правопорушення виявлено під час перевірки додержання вимог законодавства щодо виконання державної цільової програми на проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  "Всупереч вимогам законодавства ДП "Українська залізнична швидкісна компанія" більше року надавало послуги з перевезення пасажирів електропоїздами HRCS2 Hyundai Rothem без ліцензії", - повідомляють в ГПУ.
  За цим фактом Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту).

  Попередній матеріал
  Обама: США готові постачати газ до ЄС замість Росії
  Наступний матеріал
  Аваков про зіткнення з Правим Сектором: якщо ми це не зупинимо, перетворимося на Сомалі