Генпрокуратура розслідує кримінальне провадження проти Януковича-молодшого

  Генеральна прокуратура України відкрила і розслідує кримінальне провадження за фактом зловживань посадовими особами групи компаній "МАКО", що належить сину екс-президента України Олександру Януковичу. Про це на прес-конференції в Києві повідомив заступник генпрокурора Олексій Баганець.


  "Генпрокуратурою України, Головним слідчим управлінням, зареєстровано кримінальне провадження відносно Олександра Януковича, який за попередньою змовою з іншими особами організував ухилення від сплати податків фірмами групи компаній "МАКО", а також дочірнім підприємством "Артемівський завод шампанських вин"... На сьогоднішній день виявлено більше 10 млн грн (ухилення від сплати податків) і проводиться досудове розслідування", - сказав Баганець.

  Він повідомив, що 29 квітня 22 групи слідчих Генпрокуратури разом із працівниками УБОЗ зайшли на 22 об'єкти в Донецькій області, які входять до складу групи компаній "МАКО", але через декілька хвилин були заблоковані людьми, озброєними автоматами і гранатометами, та виведені з цих приміщень.

  Таким чином, зазначив заступник генпрокурора, слідчі дії були унеможливлені.

  "Прийде час - і ми висунемо за цим фактом підозру Олександру Януковичу, але й складемо обвинувальний акт", - наголосив Баганець.
  Попередній матеріал
  Посол України в ООН назвав дії Росії "цинічними та аморальними"
  Наступний матеріал
  Українці зібрали для армії більше 128 млн. грн.