Генпрокуратура повідомила про підозру голові райсуду у Житомирі і двом податківцям

  За матеріалами СБУ слідчими Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру голові одного з районних судів Житомира та двом його спільникам – колишнім начальнику і співробітнику підрозділу обласної податкової адміністрації, які вимагали хабарі за сприяння зацікавленим особам у здійсненні правосуддя на їхню користь.

  Про це СБУ повідомляється 21 листопада.

  Встановлено, що у лютому 2012-го року голова районного суду через своїх посередників-податківців вимагав від місцевого мешканця $15 тис. за зміну кваліфікації інкримінованого йому злочину.

  У ході спецоперації співробітники УСБУ спільно зі слідчими ГПУ затримали "на гарячому" посередників під час передачі їм чергової частини хабара – $10 тис. Першу частину переданих коштів було вилучено під час особистого обшуку та обшуку автомобіля голови районного суду.
  "Наразі служителю Феміди, рішенням Вищої ради юстиції відстороненому від займаної посади, інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Його спільникам оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.4,5 ст.27 (види співучасників), ч.2 ст.28 (вчинення злочину групою осіб) та ч.1 ст.369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України",- повідомили у СБУ.

  PM295image002

  PM560image004

  Попередній матеріал
  У Франції на воду спустили другий "Містраль"
  Наступний матеріал
  В Міноборони усунуто від посади директора Військово-медичного департаменту