Генпрокуратура почала слідство проти суддів та експертів, які засудили Юлію Тимошенко

  Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України відкрито кримінальне провадження за фактами прийняття незаконних рішень суддями Печерського та Шевченківського районних судів щодо обрання колишньому прем'єр - міністру Юлії Тимошенко запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, винесення завідомо неправосудних ухвал про відмову у допуску до участі у справі її захисників, а також порушення екс-прем'єра права на захист. Про це 16 березня повідомила прес-служба ГПУ.

  Відомості про вказані кримінальні правопорушення внесені до ЄРДР за ч. З ст. 371 (завідомо незаконні затримання, привід, домашній арешт або тримання під вартою), ч. 1 ст. 374 (порушення права на захист), ч. ч. 1, 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України.
  Окрім того, як повідомляє ГПУ, розпочато кримінальне провадження стосовно експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз за фактом складання і видачі завідомо неправдивих висновків судекспертиз у кримінальній справі за обвинуваченням Ю. Тимошенко, а також стосовно службових осіб Качанівської виправної колонії № 54 (Харківська область) за фактом складання завідомо неправдивих актів про відмову Тимошенко від участі у судових засіданнях, за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
  "Також проводиться розслідування за фактом надання завідомо неправдивих показань свідками у кримінальному провадженні відносно Юлії Тимошенко за підозрою у причетності до вбивства народного депутата України Євгена Щербаня. Дані про вказане кримінальне правопорушення внесені в ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве показання)", - повідомляють в Генпрокуратурі України.

  Попередній матеріал
  Іспанія та Німеччина хочуть взяти до себе Драґовіча з київського "Динамо"
  Наступний матеріал
  В Криму вже все "підрахували" – 96,77% за об'єднання з Росією