agronews.ua

Генпрокуратура перевіряє законність землекористування в Київський області

  Прокуратура Київської області розпочинає масову перевірку законності передачі у користування або у власність земель колишніх колективних сільськогосподарських підприємств без їх вилучення. Рішення про проведення такої перевірки було прийнято після встановлення непоодиноких фактів порушення земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Київської області.

  Про це 12 березня йдеться в заяві прес-служби ГПУ. Перевірка викликана необхідністю прокурорського реагування на вже встановлені факти масових зловживань в сфері землекористування.

  Зокрема, повідомляється, що "провівши такі перевірки у кількох районах області, прокурорами встановлені істотні порушення земельного законодавства під час реформування колишніх колгоспів, розпаювання сільськогосподарських угідь та подальшого перерозподілу земель, які перебували у їх постійному користуванні".
  "Зважаючи на кричущість виявлених порушень, прокуратура Київської області розпочинає аналогічні перевірки по всій області", - вважають в ГПУ.

  Попередній матеріал
  Український прем'єр зустрівся в Вашингтоні з президентом США
  Наступний матеріал
  Поправки в Закон про вибори Президента України пройшли експертизу в профільному комітеті