Ярема
5.ua

ГПУ розслідує майже 900 справ проти Януковича і його оточення - Ярема

  Загальне кримінальне провадження злочинів відстороненого від посади Президента України Віктора Януковича і його оточення налічує близько 900 кримінальних справ.

  Про це 22 січня заявив генеральний прокурор України Віталій Ярема в ефірі радіо "Ера FM".

  "Кримінальне провадження, яке сьогодні розслідує ГПУ, налічує близько 900 кримінальних проваджень у рамках загального кримінального провадження щодо злочинної організації Віктора Януковича та його прихильників", - заявив Ярема.

  За його словами, злочини Януковича і його прихильників почалися набагато раніше першого розгону студентів на Майдані Незалежності в Києві в ніч на 30 листопада 2013 р. "Злочин почався в 2010 році, коли до влади прийшов Янукович - з метою узурпації влади і розкрадання державних коштів. Він створив злочинне угруповання і почав перевищувати службові повноваження: шляхом тиску на Конституційний суд змінювати конституційний лад у країні, переслідувати опозиціонерів, таких як Луценко та Тимошенко, розкрадати державний бюджет", - додав генпрокурор.

  За його словами, з державного бюджету викрадено близько 50 млрд грн.

  "Частина цих коштів і майна арештована в рамках кримінальних проваджень, і вінцем цієї злочинної діяльності став розстріл найбільшої кількості людей. 77 осіб було вбито на вул. Інститутській і Майдані Незалежності", - підкреслив Ярема.

  Попередній матеріал
  Уряд збільшив розмір пенсії сім'ям загиблих на Майдані до 8,5 тис. грн.
  Наступний матеріал
  Помер король Саудівської Аравії Абдалла

  Кримінальний кодекс заважає ГПУ розслідувати злочини режиму Януковича - Карпунцов

  В Україні заочно заарештовано Януковича

  Екс-заступника Адміністрації Януковича оголосили в розшук

  Уряд заарештував 1,3 млрд. доларів, що належать наближеним до Януковича урядовцям-втікачам