Ештон: в уряді України мають бути представлені різні політичні партії

  В Євросоюзі чекають від нового українського уряду плану економічних реформ. Саме він й визначить обсяги фінансової допомоги для України. Про це у Києві заявила Кетрін Ештон – верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки.

  Ештон наголосила – в процесі створення нового Кабінету міністрів мають бути залучені різні політичні сили. Євросоюз наразі налагоджує співпрацю із Міжнародним валютним фондом для виділення як довго- так і короткострокових кредитів. Також Кетрін Ештон нагадала про необхідність міцних стосунків України та Росії. Водночас, на думку європейського політика, Україна має залишатися єдиною країною та не втрачати свою територіальну цілісність.

  Кетрін Ештон, верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки: «Необхідно створити новий уряд. Після того, як різні партії будуть залучені до цього процесу – потрібно розробити план вирішення економічних проблем. Обговорити його потрібно із міжнародними організаціями, з нами усіма. Так ми зможемо визначити, яку допомогу потребують в Україні».

  Попередній матеріал
  Яценюк: до нового уряду увійдуть представники Майдану
  Наступний матеріал
  Кличко не бачить себе у складі нового уряду