Експерти побачили, що Україна стає більш привабливою для інвесторів

  Рівень довіри приватного бізнесу до держави становить 2,74 бала (з 5 можливих) за результатами другого кварталу поточного року. Про це свідчать результати розрахунків Індексу інвестиційної привабливості України, які щоквартально проводить Європейська бізнес асоціація (EBA).


  Зокрема, як зазначили у EBA, рік тому індекс склав 2,17 балів, а це вказує на те, що певні позитивні зміни в настроях зараз вже є, але вони до сих пір засновані на очікуваннях, надіях і на кредиті довіри новому складу уряду. При цьому якщо в перші три місяці 2014 настрої  іноземних інвесторів в основному були оптимістичні, то у другому кварталі індекс показав, що цей оптимізм помалу знижується.

  "Результати індексу ясно і чітко вказують на те, що бізнес" втомився "від обіцянок і очікування змін, він хоче бачити зміни на краще в реальному часі, - каже виконавчий директор EBAГанна Дерев'янко. - Пройшло вже майже півроку роботи нової команди уряду, і настав час, коли інвестори хочуть бачити не лише гарну риторику, а й дії".

  При цьому, за словами Дерев'янко, приватний бізнес з розумінням ставиться до того, що ці кроки і рішення можуть бути непопулярними і складними, адже країна переживає важкі часи.
  Попередній матеріал
  Попри "торгову війну" з Росією, обсяги українського експорту зростають - Кабмін
  Наступний матеріал
  Порошенко наказав звільнити чиновників, відповідальних за зволікання із закупівлями для війська