5.ua

Донецьку міліцію очолить її колишній керівник

  Особовому складу Донецького міського управління ГУМВС України було представлено нового начальника, повідомляє прес-служба ГУ МВС у Донецькій області.


  Так, керівником міліції Донецька став генерал-майор міліції Юрій Седнєв, який вже очолював відомство з 2011 по 2013 рр. До теперішнього часу він керував Миколаївським обласним управлінням міліції.

  На представленні був присутній Донецький міський голова Олександр Лук`янченко, який повідомив, що міська рада буде "працювати з донецьким гарнізоном міліції як одне ціле, щоб захистити громадян і забезпечити порядок на вулицях міста".

  Як відомо, службу в органах внутрішніх справ Юрій Седнєв почав в 1996 році. З 2006 року Юрій Седнєв працював заступником начальника управління - начальником міліції громадської безпеки, а з 2008 року - першим заступником начальника - начальником кримінальної міліції Донецького МУ ГУМВС України в Донецькій області. З 30 вересня 2011 Юрій Седнєв був вперше призначений на посаду начальника Донецького міського управління ГУМВС України в Донецькій області.
  Попередній матеріал
  Канада відмовилася вводити санкції проти ключових союзників Путіна
  Наступний матеріал
  Компанії Ахметова почали співпрацювати з сепаратистами