До розробки Стратегії розвитку України долучились відомі іноземні економісти

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета схвалив створення при Мінекономрозвитку Економічної консультаційної ради (ЕКР), яка надаватиме рекомендації стосовно економічної політики України. Про це повідомляє прес-служба Кабміну 29 травня.


  Як зазначено у повідомленні, ЕКР очолив відомий канадський економіст Василь Калимон (Ivey Business School, Canada). До початкової групи експертів увійшли Дарон Асемоглу (MIT, Boston), Андерс Ослунд (Peterson Institute, Washington), Каха Бендукідзе (Free University, Georgia) та Олег Гаврилишин (Munk Centre, Canada).

  "Основною функцією Ради буде підготовка конкретних рекомендацій щодо стратегічних економічних питань розвитку нашої держави. Окрім того, діяльність ЕКР сприятиме розвитку співпраці з іноземними економічними інституціями, кредитними організаціями та допоможе ефективніше реалізовувати програми залучення фінансових ресурсів для реалізації необхідних змін в економіці", - повідомили у прес-службі КМУ.

  Слід зазначити, що представники ЕКР матимуть змогу взяти активну участь у підготовці Стратегії розвитку України до 2020 року, над розробкою якої працює Мінекономрозвитку.

  На сьогодні вже сформовано робочу групу з розробки та імплементації цього документу, який визначатиме мету і шляхи розвитку України на довгострокову перспективу. До складу групи увійшли представники профільних міністерств, а також експерти, консультанти, представники бізнесу.
  Попередній матеріал
  СБУ передало Джемілєву документальні свідчення насильницької депортації кримських татар
  Наступний матеріал
  МЗС хоче підписати угоду про асоціацію з ЄС до 27 червня