5.ua

ДАІ не братиме участь у процедурі техогляду автотранспорту

  Державна автомобільна інспекція не повинна мати жодного стосунку безпосередньо до процедури проходження техогляду.
  Таку позицію керівництва ДАІ оприлюднила прес-служба управління ДАІ МВС України 19 червня.

  Як зазначено у повідомленні, начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко запевняє автолюбителів: повернення проходження процедури технічного огляду за старими схемами є абсолютно неприйнятним. Оскільки наскрізь корумпована стара процедура не наблизить, а навпаки тільки віддалить Україну від Європи.

  "Водночас, потрібно розуміти: майбутнє підписання асоціації з ЄС автоматично означає приведення українського законодавства до європейського зразку. На території ж Євросоюзу на сьогодні діє директива №2009/40/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 6 травня 2009 року "Про перевірку технічного стану моторних транспортних засобів та їхніх причепів на придатність до експлуатування". Тому слідкувати та забезпечувати належний технічний стан свого авто доведеться в подальшому всім нам", - підкреслюють у МВС.

  У ДАІ також зазначили, що на цей час є багато інших питань, що потребують законодавчих змін та приведення до європейських стандартів.

  "За ініціативи очільника Державтоінспекції України було ініційовано проведення Загальнонаціонального Форуму безпеки дорожнього руху. У ньому візьмуть участь представники наукової спільноти, громадських організацій, автошкіл, галузі правознавства, а також  державних інституцій та профільних комітетів Верховної Ради", - повідомляє департамент ДАІ.

  Захід буде проходити у столиці 24 липня на базі Національного транспортного університету.    

  Повідомляється, що учасники Форуму запропонують до розгляду свої напрацювання щодо змін дорожнього законодавства, удосконалення системи безпеки дорожнього руху, підготовки майбутніх водіїв, профілактичної роботи, інформаційного та медичного забезпечення, а також щодо підвищення вимог до технічного стану транспортних засобів.
  Попередній матеріал
  Чотири людини загинули внаслідок аварії на шахті в Торезі
  Наступний матеріал
  Літературну діяльність Януковича перевірить Генпрокуратура