Червоний Хрест та МВС готують підписання спеціального договору про допомогу на дорогах

  Товариство Червоного Хреста України і Міністерство внутрішніх справ планують розширити співробітництво. Сторони домовилися про напрацювання проекту міжнародного договору, а також про деякі практичні кроки, зокрема про навчання українських правоохоронців та забезпечення стаціонарних постів ДАІ усім необхідним обладнанням для надання долікарської допомоги потерпілим. Про це 1 квітня повідомила прес-служба МВС України.

  Як повідомили в МВС, у зустрічі взяли участь президент Товариства Червоного Хреста в Україні Іван Усіченко та голова представництва Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Жак Барберіс. Правоохоронне відомство представляли заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий і керівники структурних підрозділів МВС.

  Сергій Яровий подякував представникам міжнародної організації за допомогу з лікуванням правоохоронців після нещодавніх подій.

  За словами президента Товариства Червоного Хреста в Україні Івана Усіченка, організація готова практично допомогти як українським правоохоронцям, так і пересічним громадянам. Із цією метою представники Червоного Хреста в Україні планують організувати цикл семінарів з долікарської допомоги для працівників органів внутрішніх справ. У першу чергу це стосуватиметься тих підрозділів міліції, які безпосередньо контактують із громадянами: патрульної служби та Державтоінспекції. Крім того, організація готова оснастити стаціонарні пости ДАІ всім необхідним обладнанням для надання долікарської допомоги потерпілим учасникам дорожнього руху.

  "Учасники зустрічі окреслили коло питань, що потребують вирішення. Задля цього буде напрацьований проект міжнародного договору, який після узгодження МВС та Товариство Червоного Хреста в Україні планують підписати", - підкреслили в МВС України.

  Попередній матеріал
  "Приватбанк" поки не розблоковує рахунки кримчан
  Наступний матеріал
  Луганщина готова прийняти сім'ї з Криму