Булатов збирає ідеї молодіжної громади

  Міністерство молоді та спорту відтепер приділятиме належну увагу молодіжній політиці. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.

  За словами Булатова, "відсьогодні Міністерство спорту стає Міністерством молоді та спорту. Оскільки у молоді з'явився свій міністр – представник в Уряді".

  Міністр зазначив, що стратегічним завданням є створення системи соціалізації для молоді – своєрідного містка між юністю та дорослим життям.

  "Я спілкувався з молоддю та молодіжними лідерами. Ми домовились про те, що найближчим часом у нас відбудуться зустрічі зі студентською громадою київських вузів. Це буде перший крок, і ми почнемо збирати ідеї і потреби молодіжної громади. Ми почнемо діалог, в якому вже будуть формуватися конкретні заходи і кроки подальшої роботи", - зазначив Міністр.

  Дмитро Булатов також зазначив, що у молоді зараз є три ключові проблеми: навчання, робота і житло. І щоб вирішити ці проблеми потрібно змінити підхід держави до молодіжної політики.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала в Донецьку ще одного "народного губєрнатора"
  Наступний матеріал
  У Криму викрали заступника командувача українського флоту