Булатов визначив місце для молоді у реформуванні Мінмолодьспорту

  Молодь братиме участь у підготовці Державної програми молодіжної політики. Таку думку висловив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов 24 липня.


  "Міністерство молоді та спорту України ставить перед собою амбітні завдання, яких оминали попередні керівники цієї галузі. Це масштабні реформи у спорті та молодіжній політиці. 29 липня відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум, на якому буде презентовано концепцію Державної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки. Фонд народонаселення ООН виступає нашим партнером у цьому заході", - про це повідомив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов під час виступу на презентації Доповіді про людський розвиток у Програмі розвитку при ООН.

  Дмитро Булатов також зазначив, що програма має чотири пріоритети. Це неформальна освіта, зайнятість молодих громадян, забезпечення молоді житлом та популяризація здорового способу  життя. За кожним з цих пріоритетів запропоновано кілька програм, які здійснюватимуться разом із профільними міністерствами, а також міжнародними та громадськими організаціями.

  "Я впевнений, що концепція Програми державної політики отримає всебічне обговорення учасників Форуму – це більше 200 молодіжних організацій України. Ми чекаємо від них пропозицій та зауважень щодо її наповнення. Не виключено, що в ній з`явиться п`ятий, шостий пріоритети. У будь якому випадку, це має вирішувати молодь України. Вже зараз концепція Програми є у вільному доступі на сайті Міністерства", - заявив Булатов у своєму виступі.
  Попередній матеріал
  Парламент Іраку обрав новим президентом країни курда
  Наступний матеріал
  Суд із заборони Компартії перенесено на 14 серпня