Британці та американці забезпечать повернення до України активів Януковича

  У Лондоні 28 квітня пройдуть переговори щодо повернення Україні активів, виведених з країни під час перебування на посаді Президента України Віктора Януковича, повідомляє


  Форум по поверненню активів до України (Ukraine Forum on Asset Recovery , UFAR ) спільно організували Британія і Сполучені Штати. Вони опублікували деталі переговорів, які вважають знаковими для України. У дводенному засіданні візьмуть участь високопоставлені  чиновники, співробітники прокуратури і представники фінансових кіл Європи.

  Як зазначила британський міністр внутрішніх справ Тереза ​​Мей, зустріч зафіксує міжнародну підтримку України в цій справі.

  "Прийняття термінових і невідкладних заходів щодо забезпечення політичної та економічної стабільності України з боку Великобританії, США та міжнародної спільноти в цілому вже продемонструвало тверду прихильність народу України. Цей форум надає додаткову можливість показати нашу постійну підтримку" , - підкреслила Тереза ​​Мей.

  У свою чергу генеральний прокурор США Ерік Холдер, який також буде присутній на зустрічі, заявив, що США не припинять боротися разом з Україною та її партнерами для зміцнення транснаціонального співробітництва і рішучого протистояння нестабільності. 
  Передбачається, що питання про повернення активів на закордонних рахунках в першу чергу стосуватиметься сім'ї Віктора Януковича та наближених до нього осіб .
  Попередній матеріал
  Британські винищувачі стали на захист Прибалтики
  Наступний матеріал
  На посаду Київського міського голови є вже 5 кандидатів