Британські податківці допоможуть українцям створити Службу фінрозслідувань

  Британські податківці запропонували українським колегам сприяння у роботі майбутньої Служби фін розслідувань. Про це у своєму листі першому заступникові голови Державної фіскальної служби Володимиру Хоменку написав заступник директора Департаменту ризиків та оперативної роботи Податкової та митної служби Її Величності доктор Ендрю Павлініч.


  Британський податківець подякував за підтримку та співпрацю, що надають українські організації британським офіцерам зв’язку в боротьбі з фінансовими злочинами у протидії загрозі фінансового шахрайства.

  "Ці злочини не мають кордонів і лише за допомогою спільної роботи, обміну інформацією та передового досвіду ми можемо ефективно реагувати на організованих злочинців, які посягають на податкові надходження наших держав", - йдеться в листі.

  "Інформація щодо створення Служби фінансових розслідувань України демонструє широкомасштабне і фундаментальне реформування ваших служб, - пише Ендрю Павлініч. - Ми охоче надаватимемо вам посильну допомогу для підтримки роботи, метою якої є продуктивне розслідування фінансово-економічних злочинів та захист бюджету України".

  "Ми із задоволенням хотіли б запросити вас та ваших колег до Великої Британії, щоб презентувати діючу автономну структуру фінансових розслідувань з метою надання вам додаткової інформації для нової Служби фінансових розслідувань України", - пише британський податківець.

  Ендрю Павлініч також запросив Володимира Хоменка взяти участь у засіданнях Цільової групи з боротьби з податковими та іншими злочинами. Такі зустрічі проходять під егідою Організації економічного співробітництва та розвитку:

  "Ви також могли б розглянути можливість участі в наступному засіданні, що проходитиме восени цього року, оскільки участь у цьому заході могла б надати вам можливість детальніше вивчити структури, що існують в різних країнах світу та допомогти вам визначити, що можливо було б найкраще використати для досягнення цілей в Україні".
  Як відомо, Фіскальна служба  в Україні створена на початку цього літа.
  Попередній матеріал
  Євросоюз ввів надзвичайні заходи підтримки виробників, що постраждали від російського ембарго
  Наступний матеріал
  Держстат нарахував 43 млн. громадян України (без Криму)