Аваков розповів про свої здобутки у перші 100 днів роботи в уряді

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков своїм досягненням за перші 100 днів роботи в Уряді вважає нормалізацію ситуації у Харкові, створення Нацгвардії та забезпечення виборів.
  Про це він написав 6 червня на свої сторінці у Facebook.

  "Для мене дійсно важливо за ці дні - чесно скажу - те, що вважаю досягненням: НЕ ДОПУСТИЛИ в Харкові сепаратистського сценарію. Не дали перевести Харків в стан хаосу. Діяв жорстко в ті дні, але знав, що роблю правильно і знав, що харків'яни підтримають. Спасибі їм і спасибі всім хто реально допомагав, а не піарився. Спасибі моїй Харківській команді - не підвела у вирішальний момент!", - вважає Аваков.

  "І ще пишаюся, як працюємо, відтворюючи Національну гвардію України. Армії не будуються, звичайно, за пару місяців - але вже зрозуміло - крок вірний, темпи хороші і результат для країни буде дуже значущим", - зазначив глава МВС, якому бійці Національної гвардії підпорядковуються безпосередньо.

  "Вдалося, у взаємодії з усіма структурами провести ці найскладніші вибори в історії країни. Як би не лаяли міліцію, часом заслужено, часом ні - але тут спрацювали чітко. Це плюс… Про гучні розслідуваннях говорити не варто - поговоримо після судового засідання, коли справи дійдуть до логічного кінця", - написав Аваков.

  Втім він визнає, що має помилки, однак його тішить і "визнання" з боку Росії.

  "Мою і Коломойського роботу високо оцінили в Росії - завели карну справу. А ви кажете...",- іронізує глава МВС.
  Попередній матеріал
  У Слов’янську знову бій – по позиціях терористів ударили танки
  Наступний матеріал
  В Індії у річницю штурму Золотого храму сталися зіткнення