Аваков представив концепцію реформування МВС

  Про це прес-служба МВС повідомила 27 серпня.


  У відомстві повідомили, що зараз є два рівня стратегічних поглядів на реформування МВС. Перший – на рівні Уряду та Кабінету Міністрів, другий – на рівні Міністерства.

  "Є загальна концепція, яка підтримується рівнем Кабміну. У рамках якої прийнято рішення, щоб робота всіх міністерств та відомств країни була максимально наближена до роботи європейських відомств по всій території об’єднаної Європи. Це стосується і системи судів, прокуратури і МВС в цілому. В рамках підписаних угод з ЄС було прийнято рішення по введенню в кожному Міністерстві відповідного департаменту та профільного заступника з євроінтеграційних процесів", - зазначив АрсенАваков.

  За словами очільника правоохоронного відомства, декілька днів тому таке рішення було прийнято й щодо Міністерства внутрішніх справ. Заступником Міністра з питань євроінтеграції було призначено Тиграна Авакяна. Основні ключові напрямки роботи підрозділу знаходяться на стадії формування.

  "Я сподіваюся, що ви допоможете нам сформулювати правильні акценти, виходячи з вашого досвіду. Ми не збираємося розтягувати цей етап. Вже за декілька днів сподіваємося сформулювати основні пріоритети в діяльності департаменту, - зазначив голова правоохоронного відомства.

  Щодо другого етапу реформування - Арсен Аваков розповів пану Міжею про те, що у МВС понад три місяці вже працює комісія з реформування правоохоронного відомства. Проведено ряд зустрічей. Серед членів комісії окрім Міністра та працівників ОВС, також і відомі громадські діячі, один з них Євген Захаров, ряд міжнародних експертів (Франція, Германія, Польща, США) тощо.

  "У рамках цієї комісії було обговорено ряд моделей, тактичних та стратегічних рішень, для того щоб напрацювати ту концепцію, яка буде затверджена. Новітня концепція передбачає повну зміну філософії функціонування Міністерства внутрішніх справ,- зазначив Аваков. – Наразі ми обираємо серед двох компонентів. Ми віддаємо перевагу керованості та якості".

  У свою чергу Голова Консультаційної Місії Європейського Союзу Калман Міжей виказав свою підтримку, щодо реформування правоохоронного відомства та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

  "Перший крок зустрічі був направлений на ефективну та продуктивну співпрацю, - зазначив пан Міжей. – Позитивне розуміння, в якому відбулася ця зустріч дуже вагоме, адже МВС України є одним з координаторів питання відносно цивільної безпеки громадян України".
  Попередній матеріал
  Уряд спростив набуття статусу безробітного для переселенців з Криму та Донбасу
  Наступний матеріал
  Українка перемогла на змаганнях молодіжного Кубку світу з маунтінбайку