Аваков попросив допомоги у ветеранів МВС

  Діючий глава міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся до ветеранів правоохоронного відомства зі спеціальним зверненням. Текст звернення оприлюднено на сайті МВС 6 травня.


  "Ваш багаточисельний загін сягає двох із лишком сотень тисяч осіб… Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості. Своєю самовідданою працею на благо Батьківщини Ви заслужили право давати поради і оцінку діянням нинішнього покоління правоохоронців", - підкреслив Аваков у зверненні.

  Він також  наголосив на тому, що в умовах інспірованих Російською Федерацією атак сепаратизму в східних областях України, анексії Автономної Республіки Крим виникла реальна загроза внутрішньому порядку та законності.

  "Шановні ветерани! Ми потребуємо Вашої допомоги у формуванні нової генерації керівників ОВС та рядових працівників. Саме їм належить кардинально змінити думку населення про міліцію – щоб кожен громадянин України бачив у працівникові органів внутрішніх справ захисника і помічника, а не кривдника. Закликаємо Вас долучитися до цієї відповідальної справи. Ваші чесність, порядність та відданість службі мають стати тим мірилом, за яким визначатимуть гідних очолювати відповідні пости, а практичний досвід та життєва мудрість – дороговказом для молодого покоління працівників міліції. Ми дослухатимемось до кожного Вашого слова, кожної думки й усіляко сприятимемо їх втіленню у практичній площині", - зазначив міністр, звертаючись до ветеранів відомства.
  Попередній матеріал
  МЗС стурбовано долею українців у Росії
  Наступний матеріал
  МЗС: Україна готова до другого раунду переговорів з Росією