Аукціон з продажу урядових автомобілів відбудеться у червні

  Аукціон з продажу автомобілів, які має у своєму розпорядженні секретаріат Кабінету Міністрів України, планується провести у першій половині червня цього року. Про це 2 квітня на брифінгу повідомив Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак. Брифінг пройшов на території автопідприємства Секретаріату Кабінету Міністрів України, де відбулася екскурсія для представників ЗМІ.

  Міністр Кабінету Міністрів повідомив, що, згідно з розпорядженням Кабміну Секретаріат КМУ має скоротити на 50% кількість автомобілів автопідприємства. Таке ж рішення було прийнято щодо Адміністрації Президента і апарату Верховної Ради України.

  "Минула влада приховувала розкіш, в якій жила за рахунок платників податків. Наш Уряд не ховається від громадськості й демонструє максимальну відкритість", – зазначив Остап Семерак.

  На сьогодні в розпорядженні Секретаріату Кабінету Міністрів знаходиться 187 одиниць техніки, з них 142 – легкові автомобілі. Планується продати 71 автомобіль.

  Остап Семерак заявив, що Уряд проведе реалізацію автомобілів максимально відкрито.

  "Хочемо, щоб українське суспільство було поінформоване, яке майно продається, кому продається, за скільки продається. Адже всі кошти від реалізації будуть направлені в Державний бюджет України. Окрім виручених коштів, ми розраховуємо на економію коштів, які раніше витрачалися на бензин, ремонт, обслуговування автомобілів", – наголосив він.

  За словами урядовця, кінцева сума від реалізації автомобілів залежатиме від активності учасників аукціону.

  "Але в будь-якому разі ми очікуємо, що це будуть мільйони гривень, – сказав він, – У купівлі автомобілів зможуть взяти участь усі бажаючі. Процедура буде відкрита".

  Планується також скорочення 80-ти працівників автомобільного підприємства.

  "Уряд не має іншого виходу, ніж приймати вкрай непопулярні рішення, але ці рішення допоможуть врятувати українську економіку. Урядовці не будуть жити в розкоші у той час, коли українське суспільство на межі виживання", – зазначив Семерак.

  Попередній матеріал
  Lufthansa скасувала чотири тисячі рейсів через страйк пілотів
  Наступний матеріал
  Потяги Хюндай перевозили пасажирів без ліцензії - ГПУ