5.ua

Зарплата державних службовців відтепер обмежена Законом - Мінфін

  Відтепер в Україні передбачено встановлення обмежень заробітної плати для державних службовців у розмірі 7-ми мінімальних заробітних плат, а у випадку скорочення чисельності без відповідної зміни фонду оплати праці – до 10 мінімальних заробітних плат. Втім, це обмеження не стосується військовослужбовців.

  Відповідні вимоги містяться в Законі України № 76-VIII  "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", відповідно до якого передбачено обмеження заробітної плати державних службовців.

  Про це  повідомив заступник міністра фінансів Денис Фудашкін на брифінгу.

  Також Денис Фудашкін зауважив, що цим Законом передбачено скорочення чисельності державних службовців на 20%, що  закріплено пунктом 9 відповідного Закону.

   Крім того, за його словами, даним Законом передбачено скорочення чисельності управлінських апаратів державних компаній державного сектору економіки і обмеження зарплати для державних компаній у розмірі до 10 мінімальних заробітних плат.

  Заступник Міністра фінансів також додав, що єдине виключення відносно обмеження заробітної плати у державному секторі економіки "передбачено для стратегічних підприємств, перелік яких визначає Кабінет Міністрів".

  "Це, наприклад, такі компанії, як "Енергоатом", в яких висококваліфіковані працівники потребують відповідних умов оплати праці", - додав Фудашкін.

  Попередній матеріал
  У Києві посилено контроль використання бюджетних коштів у навчальних закладах
  Наступний матеріал
  Російськомовні громадяни Фінляндії відчувають погіршення відношення до себе через Путіна

  Середня зарплата в Україні в листопаді виросла на 0,7% - до 3534 грн - Держстат

  Проблем із зарплатами військовослужбовцям не буде - Гелетей

  Зарплата Цукерберга у Facebook в 2013 році склала $1

  Мінфін відмовляється прогнозувати курс гривні на наступний рік