5.ua

За півроку Apple планує презентацію одразу двох версій iPhone 6

  Японська газета Nikkei підтвердила чутки про те, що Apple у третьому кварталі цього року випустить новий iPhone 6 у двох модифікаціях. Про це пише

  Газета повідомила, що, за неофіційною інформацією, у вересні Apple представить дві версії iPhone 6 - із діагоналлю екрану 4,7 і 5,5 дюйми, у яких роздільна здатність буде вищою у порівнянні з нинішніми моделями.

  Як повідомив виданню представник одного з японських підрядників Apple, виробництво iPhone з екранами двох різних діагоналей розпочнеться у квітні або червні. Їхнім випуском займуться компанії Sharp, Japan Display і LG Display. Жодних інших даних про специфікації iPhone 6 японське видання не надало. Декілька японських та китайських підрядників Apple вже запустили виробництво сканерів відбитків пальців і мікросхеми для дисплеїв нової моделі.

  У повідомленні також йдеться, що вихід довгоочікуваного 5,5-дюймового планшетофона Apple відкладається на невизначений термін. Остання модель iPhone 5S має 4-дюймовий дисплей. Одним з найбільш поширених очікувань від нової моделі iPhone є збільшення діагоналі екрану.

  Фото AFP

  Попередній матеріал
  НБУ спростив купівлю валюти та одночасно ввів тимчасові обмеження
  Наступний матеріал
  На 1 квітня Конгрес США запланував розгляд $1 млрд допомоги для України та санкцій для Росії
  Теги:
  Loading...