Японці створили котеджне містечко, у якому будинки живляться винятково сонячною енергією

  Як цілком комфортно жити взагалі без пального, знають винахідливі японці. Екологічне та енергетично незалежне котеджне містечко створили неподалік Токіо. Усі будинки живляться винятково сонячною енергією, яку акумулюють вмонтовані у дахи батареї.

  Енергії вистачає на опалення будинку, приготування їжі та обігрів води. Не бракуватиме її і тоді, якщо власнику оселі заманеться цілодобово дивитися телевізор.  А надлишок він може продати місцевій енергокомпанії. У містечку вже з’явилися перші мешканці. Японці переїжджають до таких будинків цілими сім’ями та часто запрошують друзів - похизуватися ноу-хау. Проект такого котеджного містечка профінансував уряд Японії. Країна бідна на енергетичні ресурси, тож змушена шукати джерела альтернативної енергетики. Більше півтисячі будинків продають за заниженими цінами, щоб зацікавити покупців.

  Казуо Нагашима, менеджер проекту: "Розробивши таке містечко ми фактично дослідили усі технічні питання, повязані з використанням сонячних батарей. Ми зробили великий крок у бік широкого використання такої енергії у побуті".

  Попередній матеріал
  Сомалійські пірати захопили ще одне судно
  Наступний матеріал
  ФРС США відкладає реалізацію плану порятунку економіки,- Wall Street Journal
  Теги:
  Loading...