gigaset.com

Виробник домашніх телефонів Gigaset випустить люксовий смартфон

  Виробник домашніх телефонів і модемів компанія Gigaset має намір вийти на ринок смартфонів з лінійкою Android-пристроїв верхнього цінового сегменту.

  Про це розповів в Аскоті (Великобританія) генеральний директор Gigaset Чарльз Франкл, передає "Lenta.Ru". Як зазначає видання, випуск нової лінійки пристроїв був проанонсований на прес-заході в рамках королівських скачок в Аскоті, спонсором яких компанія буде найближчі п'ять років.

  Детальні технічні характеристики своїх смартфонів Gigaset поки не розкриває. Проте видання, посилаючись на власні джерела, повідомляє що принаймні один з гаджетів буде випускатися в сталевому корпусі, мати сканер відбитків пальців на задній панелі, а також працювати на значно переробленій версії Android. Смартфони на платформі Android, що зазнали кардинальної переробки, виробляє і люксовий бренд Vertu.

  Як зазначає видання, гендиректор Gigaset відмовився назвати точний ціновий діапазон новинок. "Наша підтримка скачок в Аскоті дає уявлення, на який ринок ми орієнтуємося. Історія розвитку створюваних нами продуктів демонструє, що ми ніколи не працювали в низькому ціновому сегменті", - сказав Франкл. Він також додав, що п'ятирічне партнерство з організаторами Аскота має допомогти у відповідному позиціонуванні продуктів.

  Відзначається, що реальні моделі смартфонів Gigaset покаже на виставці IFA в Берліні на початку вересня 2015 року, а на ринок пристрої вийдуть у кінці цього року. За словами Франкла, лінійка смартфонів буде запущена одночасно на декількох ринках.

  Попередній матеріал
  Міністри фінансів ЄС екстрено зібралися в Люксембурзі через ситуацію у Греції
  Наступний матеріал
  Конституційний Суд нинішнього складу не може працювати ефективно – експерт
  Теги:
  Loading...