Винахідник з Чернігова створив пристрій, який самотужки накачує шини [відео]

  Чернігівське ноу-хау. Юний винахідник презентував пристрій, який самотужки, без втручання людини, дозволяє накачувати гумові шини. За це новаторство 15-ти річний Віталій Козловський отримав другу премію на Всеукраїнській виставці молодіжних новацій "Майбутнє України".

  Над цим винаходом Віталій Корецький працював не один місяць. Ідею створення такого пристрою підказав його вчитель фізики Павло Наумчик. Готували новацію для всеукраїнської виставки. 

  На виставці винахід юного ліцеїста оцінили одразу два  виші – Київська політехніка та Київський університет імені Тараса Шевченка – організатори престижної Всеукраїнської молодіжної виставки. Тепер перед винахідником стоїть вибір, де навчатися далі. Бо обидва університети запропонували йому студентське місце. Проте це у майбутньому, а поки що ліцеїст гризе граніт науки у військовому ліцеї.

  За два тижні у Чернігові відбудеться Всеукраїнський турнір юних винахідників. Віталій Корецький і тут збирається здивувати журі. Проте чим, хлопець тримає у секреті.

  Олексій Маслов, Олександр Довбенко, Чернігів, 5 канал

  Попередній матеріал
  У заповіднику "Софія київська" проходить виставка українських хоругв
  Наступний матеріал
  На Вінниччині знищують ракетні комплекси "Скад" [репортаж, відео]
  Теги: