borman-b.livejournal.com

Влада Китаю закрила фабрику з виробництва підробних iPhone

  Дев'ять людей заарештовано в Китаї за підозрою у причетності до роботи підпільної фабрики, що випустила більше 40 тис. підроблених смартфонів iPhone.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". На підпільному виробництві працювали сотні співробітників, які складали нові iPhone з тих, що були в ужитку, і з підроблених компонентів. Контрафактні смартфони йшли на експорт, в тому числі до США, загальний обсяг продажу тільки в поточному році оцінюється в 41 тис. пристроїв або 120 млн юанів ($19,4 млн).

  Виробництво підроблених смартфонів розпочалося в січні. Фабрика, замаскована під сервісний центр, була виявлена ще 14 травня, однак китайське Бюро громадської безпеки повідомило про проведену операцію в соцмережах лише минулої неділі. За словами пекінської влади, керувала підпільною фабрикою подружня пара, а складання здійснювалося в одному з передмість на півночі китайської столиці.

  Увагу китайської поліції на контрафактне виробництво звернула представники американської влади після перехоплення кількох підроблених телефонів. Китай оголосив офіційну війну контрафакту: влада країни бореться з нелегальним виробництвом, змушуючи фірми укладати офіційні договори з великими брендами.

  Нагадаємо, китайські компанії з державною часткою тимчасово позбулися можливості торгувати своїми акціями на біржових майданчиках.

  Попередній матеріал
  Досі є ті, хто бажають збагатитися, обкрадаючи нас і називаючи "окраїною" - Філарет
  Наступний матеріал
  СБУ викрила схему розкрадання коштів державного залізничного підприємства
  Теги: