peoplesproject.com

Волонтери показали оновлений безпілотник-розвідник

Безпілотник з квадрокоптера перетворили на октокоптер

Команда Ukrspecsystems впроваджує виробництво нового безпілотного літального апарату. Відтепер, замість квадрокоптерів, вони виробляють ще кращі октокоптери. Про це повідомляють волонтери People's Project.

Волонтери розповіли про відмінності порівняно з попереднім варіантом: "Певні конструктивні вдосконалення та застосування найсучаснішого обладнання дозволяють значно покращити якість та технічні показники нової моделі БПЛА РС-1. Замість чотирьох роторів нові апарати мають аж вісім. Це дозволяє суттєво підвищити надійність, потужність та стабільність коптера у повітрі. Завдяки певним конструктивним змінам, збільшився запас польоту – нова модель безпілотника може безперервно перебувати у повітрі майже 40 хвилин".

За інформацією волонтерів, з'явилися також нові варіанти і щодо корисного навантаження. "Як і раніше, на октокоптер PC-1 можна встановити FullHD-камеру з 10-кратним збільшенням або ж інфрачервону камеру. Це обладнання монтується на гіростабілізованому підвісі, який дозволяє отримати зображення якнайвищої якості. Можна встановити і нове технічне рішення: комбінований підвіс, який поєднує у собі обидва оптичні пристрої. Як і його попередник, октокоптер PC-1 реалізовано у вигляді надійної складаної конструкції, яка витримує значні навантаження та навіть падіння із висоти. Нові коптери можна так само легко транспортувати у наплічнику і підготувати з нуля до польоту усього за дві хвилини. Механізм автоматичного зльоту та приземлення значно полегшує використання коптера. Крім того, можливості програмного забезпечення дозволяють прописати автоматичний маршрут польоту та навіть відстежувати рухомі цілі", – розповіли волонтери.

На додачу до поліпшеної моделі коптера поставляють і пульт керування – це 5 км зв'язку та передачі відеосигналу захищеними каналами, 5-годинна робота від батареї, екран надзвичайно високої роздільної здатності у сучасному захищеному корпусі.

Як виглядає і діє оновлений український безпілотник-розвідник PC-1 – фотогалерея

/
Октокоптер має змогу літати за попередньо окресленими маршрутами навіть без участі оператора
/
Оновлений коптер PC-1
/
Оновлений коптер PC-1
/
Нові октокоптери захищено від ускладнених погодних умов та вітру
/
Кут нахилу, пориви вітру та вібрації компенсують гіростабілізовані підвіси
/
Оновлений коптер PC-1

За словами волонтерів, оновлені коптери значно допоможуть розвідувальним групам відслідкувати, хто й де з терористів ховається, де ворожі війська та позиції, де і яке озброєння у терористів; забрав коптер і повернувся. У разі ж, якщо терористи порушують Мінські угоди і треба відповісти, допоможе і артилеристам: швидко запустив, поглянув, звідки стріляють, і скоригував відповідь. Навряд чи хтось буде сперечатися про користь безпілотних коптерів в оперативних підрозділах на передовій.

Як повідомляв 5.ua, у листопаді 2016 року українські волонтери розробили унікальний безпілотник. Апарат можна використовувати як у військових, так і в цивільних цілях.

Попередній матеріал
У ДФС розповіли, скільки коштів податкова міліція повернула до держбюджету за 2016 рік
Наступний матеріал
СБУ затимала на хабарі поліцейського, який вимагав гроші з учасника АТО

Військовий інцидент: Китайський флот повернув США захоплений безпілотник

ОБСЄ закупить нові безпілотники взамін збитих бойовиками на Донбасі

На землі і в повітрі: Відбулися успішні випробування української безпілотної бойової техніки – відео

"Фантастична штука": Українські волонтери розробили унікальний безпілотник

Замаскувати дрон під птаха: як "камуфляж" не врятував безпілотники від агресивних орлів

"Зброя та безпека-2016": Волонтери-розробники показують сучасні українські безпілотники – відео