kordon.com.ua

В Італії запатентували чохол для багажу, що захищає від вибуху бомби

  Італійська компанія D'Appolonia винайшла "антивибуховий" чохол для багажу.

  Чохол розміщується в багажному відділенні літака і здатний нейтралізувати вибух бомби, захованої серед речей, повідомляє Viaggi News.

  Чохол формою нагадує тент. Виробляють його в Генуї з текстильної тканини і композитних матеріалів, які роблять його стійким до теплових і ударних хвиль, що генеруються в результаті вибуху.

  Розробка випускається у трьох варіантах: для багажного відділення літаків з вузьким фюзеляжем (типу Airbus А320), для лайнерів з широким фюзеляжем (747) і для пасажирського салону. Система вже отримала патент і сертифікат Європейського агентства авіаційної безпеки (EASA). 

  Винахідники підкреслили, що розробили прототип такого чохла ще в 1990-х роках, але тоді він був занадто важким і жорстким для того, щоб його можна було встановлювати в літаку. Питання авіаційної безпеки вийшли на перший план після падіння Airbus A321 російської авіакомпанії "Когалимавіа" на Синайському півострові 31 жовтня, адже бортовий самописець лайнера "Когалимавіа" A321 записав звук вибуху на борту.

  Як повідомляв 5.ua, 14 квітня 2015 року в США літак здійснив екстрену посадку через те, що в багажному відсіку заснув вантажник. 

  Попередній матеріал
  Фейгін оприлюднив 40 томів справи Савченко
  Наступний матеріал
  На Черкащині СБУ блокувала діяльність конвертаційного центру з обігом у 60 млн грн
  Теги:
  Loading...