ain.ua

В Google Maps з'явився інструмент, який фіксує, де і коли ви були

  В Google запевняють, що вся інформація про історію переміщення користувача приватна, і відображається тільки в його обліковому записі.

  Про це повідомляє AIN.UA.

  23 липня у мапах від Google з'явився інструмент Your Timeline ("Хронологія"), який пам'ятає всі місця, в яких ви були та час, коли ви там були, і готовий показати це на карті. Для того, щоб сервіс запустити, потрібно включити функцію Locations History, яка збирає інформацію про місце перебування пристрою.

  Визначення місця розташування працює навіть при відключеному GPS. Крім переміщень, сервіс також знає, які фотографії користувач робив у тому чи іншому місці за допомогою Google Photos.

  ain.ua

  Видання зазначає, що Your Timeline доступний як для перегляду в Android, якщо у користувача включений режим передачі даних про місцезнаходження, так і на персональному комп'ютері через веб-браузер.

  В Google запевняють, що вся інформація про історію переміщення користувача приватна, і відображається тільки в його обліковому записі. Історію переміщень можна завантажити на свій комп'ютер, редагувати або видалити.

  Як раніше повідомляв 5.ua, Google Street View показав найбільш екстремальну стежку в Іспанії.

  Попередній матеріал
  Німеччина на 2,5 млн євро збільшить допомогу українським переселенцям
  Наступний матеріал
  Саакашвілі скоротив вдвічі кількість підрозділів і співробітників Одеської ОДА
  Теги:
  Loading...