В Австралії винайшли новий метод лікування хвороб серця і судин

  Революційний винахід австралійських хірургів. Відтепер складні захворювання судин, такі як аневризма, вони можуть лікувати набагато простішим методом, ніж традиційна операція.

  Після багаторічних досліджень австралійські хірурги стверджують - операції на відкритому серці залишилися у минулому. Відтепер такі захворювання, як аневризма, можна буде лікувати лише за допомогою кількох невеликих надрізів. Це означає, що паціенти одужуватимуть набагато швидше.

  Горетті Каінда, паціентка: "У мене була серйозна проблема. Я прийша до лікарні у Новій Каледонії, але мене направили сюди. Я погодилася випробувати нову методику тому що вірю лікарям. Вони - справжні професіонали".

  Хірурги лікарні святого Вінсента у Сиднеї роблять складну операцію на аорті через три невеликі надрізи на руках і у паху. Артерія паціентки була настільки ослабленою, що могла розірватися в будь-який момент, що призвело б до смерті жінки. Вона стала однією з перших хворих, на якій успішно випробували нову методику.   

  Тоні Грабс, хірург: "Це досить тяжко для хірурга. Але ми працюємо, як справжня команда - двоє хірургів, двоє молодших лікарів та анестезіолог. Операція тривала досить довго, але пацієнтка одужує на диво швидко. Наступного дня вона вже могла сидіти".  

  Така операція набагато простіша, ніж звична. Вона потребує менше часу і меншої кількості спеціалістів. Отже й вартість процедури суттєво зменшується. 

  Олена Кричковська, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Греції через страйк закрили афінський Акрополь
  Наступний матеріал
  КМДА просить суд заборонити мітинги на Покрови в центрі міста
  Теги: