www.google.com.ua

Уряд затвердив порядок присвоєння вчених звань

  Уряд утвердив порядок присвоєння вчених звань професора, доцента та старшого дослідника.

  Кабінет Міністрів України постановою "Деякі питання реалізації статті 54 Закону України "Про вищу освіту" №656 від 19 серпня 2015 року визначив порядок затвердження рішень про присвоєння вчених звань, а також зразки державних документів про присвоєння цих звань, йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

  Так, уряд постановив, що в Україні визнаються дійсними та не підлягають обміну атестати, видані Міністерством освіти і науки, молоді та спорту, Вищою атестаційною комісією, та, зокрема, видані атестаційними органами СРСР і Російської Федерації за рішенням вчених рад до 1 вересня 1992 року. Також постановою рамково визначено вимоги до осіб, що претендують на отримання вчених звань доцента, професора.

  У "Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань" також йдеться, що "особи, які отримали атестати про вчені звання до набрання чинності цим Порядком і отримують надбавку за вчене звання у розмірі, меншому за граничний розмір, за бажанням мають право пройти переатестацію з 1 січня 2017 р. відповідно до порядку, встановленого МОН. Результати переатестації працівників враховуються керівниками вищих навчальних закладів (наукових установ) під час встановлення доплат за вчене звання в межах фонду заробітної плати".

  Нагадаємо, у липні 2015 року Петро Порошенко призначив гранти 10 докторам наук та 30 молодим вченим. 

  Попередній матеріал
  У листопаді почнеться корпоратизація "Укрпошти"
  Наступний матеріал
  НАТО не відправлятиме своїх військ в Україну - заступник генсека НАТО