Facebook / Uaroads

Українські програмісти розробили навігатор, який показує якість доріг

  Хмельницька ІТ-компанія stfalcon.сom розробила навігатор Uaroads, який прокладає маршрути з урахуванням якості дорожнього покриття.

  Така опція на даний момент неможлива в аналогічних сервісах від Google і "Яндекс", повідомляє мережеве видання Inspired.

  Сервіс Uaroads ("Дороги України") вже зумів завоювати чимало прихильників: зараз у ньому зареєструвалося більше 39 тисяч користувачів, завдяки яким було оцінено та позначено понад 68 тисяч км доріг.

  Тепер, окрім уже сформованої карти якості дорожнього покриття України, сервіс радуватиме користувачів власним навігатором, який буде вести водіїв кращими автошляхами. Мобільний додаток також вміє автоматично збирати статистику про якість автошляхів, має вбудований маршрутизатор, який враховує якість дорожнього покриття та швидкість руху, а також опцію ручної оцінки маршруту.

  "Дороги України" повідомили виданню, що планують передавати зібрані дані в "Укравтодор", щоб за картою стану доріг можна було планувати ремонтні роботи. Команда сподівається, що ця ідея зустріне схвалення у відповідних служб.

  Нині розробники сервісу закликають усіх небайдужих автомобілістів долучитися до соціальної ініціативи моніторингу стану доріг в Україні та взяти участь у тестуванні навігатора. Мобільні додатки можна безкоштовно завантажити з GooglePlay і AppStore.

  Попередній матеріал
  Нардеп розповів, як нараховуватиметься зарплата державним службовцям
  Наступний матеріал
  ВР не проголосувала за перевибори міського голови Кривого Рогу
  Теги:
  Loading...