gordonua.com

Українські літаки вже не потребують російських деталей - Корж

  Українські літакобудівники відмовились від російських комплектуючих за рахунок закупок у інших країнах.

  Виробникам українських літаків вдалося відмовитися від імпорту комплектуючих з Росії та домовитися про поставки з інших країн. Про під час 51-го Міжнародного авіаційного салону в Ле Бурже повідомив "Укрінформу" голова офіційної делегації України, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж. Він запевнив: "Я вже встиг переконатися у перший день виставки, що зусилля з імпортозаміщення у нас йдуть реально дуже високими темпами. Той же літак Ан-178 майже повністю складається з або українських, або імпортних, не російського виробництва вузлів та агрегатів".

  Посадовець зазначив: раніше імпорт комплектуючих з Росії становив до 70%, нині уряд розвиває програму імпортозаміщення, щоб наблизити цю цифру до нуля. "Звісно, що існують старі програми, які від 30 до 70% залежать від комплектуючих з Росії, тому програма імпортозаміщення уряду буде продовжена і залишається досить актуальною", - наголосив Корж.

  Як повідомлялося, Україна представляє на салоні в Ле Бурже дві прем’єри – середній транспортний літак вантажопідйомністю 15-18 тонн Ан-178 та легкий багатоцільовий транспортний літак Ан-132, призначений для перевезення вантажів масою понад 9 тонн.

  Попередній матеріал
  Держслужба зайнятості України і Федеральна агенція зайнятості ФРН підпишуть угоду - Мінсоцполітики
  Наступний матеріал
  У конкурсі на реконструкцію Майдану перемогли архітектори з Тайваню та Італії
  Теги:
  Loading...