nkau.gov.ua

Україна і Німеччина активізують співпрацю у космічній сфері

  Відбулося засідання Українсько-німецького спільного координаційного комітету з питань співробітництва в космічній сфері.

  Про це повідомляє прес-служба Державного космічного агентства України. Плани з розвитку двостороннього співробітництва обговорювалися в ході минулого в Києві першого засідання спільного робочого органу ДКАУ та Німецького аерокосмічного центру (DLR) - українсько-німецького координаційної ради з питань співробітництва в космічній сфері.

  Відкрив засідання Голова ДКА України Олег Уруський, який привітав початок роботи спільного органу та окреслив бачення української сторони щодо розвитку двосторонньої співпраці. "ДКА України кардинально змінює стратегію космічної діяльності і наш вектор сьогодні направлений на Захід. Сподіваємось на підтримку Німеччини в реалізації амбітного плану України - набуття членства в Європейському космічному агентстві" - зазначив Уруський.

  У ході засідання сторони обговорили перспективи реалізації спільних проектів за підтримки програми ЄС "Горизонт-2020", можливості залучення українських підприємств до виконання проектів, що реалізуються DLR в рамках ESA. Також обговорювалася співпраця у сфері космічних технологій, дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) та спільного створення ракетної техніки.

  Крім того, значної уваги сторони приділили підготовці до майбутніх спільних заходів, спрямованих на розвиток співпраці, серед яких зустріч керівників ДКА та DLR під час Авіаційно-космічного салону Ле Бурже 2015, яка відбудеться 17 червня в Парижі та Українсько-німецький авіаційно-космічний форум, який пройде 25 червня у Берліні.

  Попередній матеріал
  У середмісті Києва сталася гонитва зі стріляниною (фото, відео)
  Наступний матеріал
  Термін арешту Савченко продовжили до 30 вересня
  Теги:
  Loading...