silazdorovya.ru

Учені спростували користь риб'ячого жиру

  Американські медики спростували поширену думку про те, що риб'ячий жир і омега-3 жирні кислоти, які в ньому містяться, захищають мозок від старіння.

  Про це повідомляє видання "Новое время" з посиланням на Національний інститут зору США.

  Науковці провели два дослідження. У ході першого вони оцінювали, як дієта впливає на ймовірність розвитку дегенеративних хвороб сітківки у людей літнього віку. Вчені вивели особливий набір антиоксидантів і мінералів, який, як показала перевірка на іншій групі добровольців, уповільнював руйнування нервової тканини сітківки. У ході другого дослідження медики спробували поліпшити цю суміш, додавши до неї омега-3 жирні кислоти.

  Після цього протягом шести років науковці стежили за змінами у стані очей і мозку у команди з майже 5 тисяч добровольців, які вживали покращену суміш і страждали від початкових фаз руйнування сітківки або перебували у групі ризику.

  Як наслідок, вчені виявили, що омега-3 кислоти не лише не захищали нейрони сітківки від смерті й старіння, а й не чинили сприятливої дії на мозок добровольців і не перешкоджали зниженню гостроти розуму і пам'яті. Крім того, два популярні засоби для захисту очей - рослинні пігменти лютеїн і зеаксантин - вчені визнали марними для захисту очей і мозку.

  Як повідомляв 5.ua, канадський лікар Крістофер Чарльз винайшов "рибу", яка рятує людей від анемії. 

  Попередній матеріал
  Антикорупційне бюро запрацює з 1 жовтня - Ситник
  Наступний матеріал
  МВС: Стрілянину біля Міносвіти влаштував нетверезий спецпризначенець з Донеччини
  Теги:
  Loading...