virginmedia.com

У Великій Британії тротуарні плити "навчили" роздавати бесплатний Wi-Fi

Британська телекомунікаційна компанія Virgin Media запустила в місті Чешемі пілотний проект безкоштовного доступу до інтернету через Wi-Fi за допомогою устаткування, що вбудовується прямо в тротуар.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Так, компанія встановила устаткування, що забезпечує доступ в інтернет через Wi-Fi на вулицях, автобусних зупинках у центральній частині міста та в міському парку. Серед використаного обладнання компанія особливо зосереджує увагу на "розумну плитку" - це така собі стійка до навантажень і опадів плита, яку вбудовують в тротуар і підключають до мережі по оптоволоконному каналу.

Безкоштовний доступ до Wi-Fi надається як людям, так і юридичним особам міста з населенням близько 21 тис. осіб. Доступ до бездротової мережі користувач може отримати через додаток компанії для платформи Android. Нині швидкість обміну даними, яку забезпечує Virgin Media, становить 166 мегабіт на секунду. Virgin Media планує розвивати проект і розширювати покриття мережі на 60 % на рік.

"У Великобританії це вперше пристрої Wi-Fi підключені до тротуару. Це буквально громадський Wi-Fi під ногами. Ми починаємо в Чешемі, але хочемо побудувати більше таких мереж у Великобританії". 

Нагадаємо, у липні 2015 року в Дубаї з'явилися "розумні пальми", що роздають Wi-Fi.

virginmedia.com
Попередній матеріал
У ГПУ підтвердили, що екс-ректор Мельник залишається під домашнім арештом
Наступний матеріал
До засідання Тристоронньої контактної групи приєдналися бойовики
Теги:
Loading...