tsn.ua

У США вчені знайшли спосіб, як уповільнити розвиток хвороби Альцгеймера

  Фармацевти з американської компанії Eli Lilly оголосили про успішну розробку препарату для уповільнення розвитку хвороби Альцгеймера.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на британську газету The Guardian. У дослідженні взяли участь 1300 осіб з ранньою формою цього захворювання, які приймали нові ліки Solanezumab протягом тривалого часу.

  Згідно з результатами тестування, швидкість погіршення когнітивних функцій у пацієнтів, що приймали препарат, уповільнилася на 30% порівняно з іншою групою добровольців, яким давали плацебо.

  "Це перше свідчення того, що ми можемо впливати на процес розвитку захворювання... На мій погляд, це прорив. Історія медицини показує, що як тільки ви зробили крок, ви можете йти далі і посилити терапевтичний ефект", - зазначив керівник центру з дослідження хвороби Альцгеймера у Великобританії Ерік Карран.

  Зазначається, що в даний час ряд препаратів допомагають впоратися з симптомами цього захворювання, проте не запобігають серйозним порушенням мови і пам'яті.

  Нагадаємо, у Великій Британії дозволили використовувати новий медичний препарат, який зупиняє поширення раку шкіри та легенів. Застосування препарату Ніволумаб уже зараз називають проривом у лікуванні онкологічних захворювань. 

  Попередній матеріал
  Нападник "Дніпра" запустив інтернет-марафон на підтримку армії
  Наступний матеріал
  На кордоні з Росією прикордонники збили безпілотник