mc10inc.com

У США створили сенсори у вигляді пластирів

  Сенсори мають водонепроникну еластичну оболонку і можуть вільно згинатися.

  Американська компанія MC10 створила два типи нових сенсорів. Про це пише N+1 з посиланням на engadget. Прилади під назвами BioStamp Research Connect і My UV Patch зроблені у вигляді тонкого пластиру завтовшки 2,5 мм і масою 5,7 г. Сенсори мають водонепроникну еластичну оболонку і можуть вільно згинатися.

  Один із сенсорів – BioStamp Research Connect – призначений для вивчення рухової активності пацієнтів з нейродегенеративними розладами. Він здатен контролювати електричну активність м'язів скелета і серця. Пристрій має власну батарею ємністю 15 міліампер, від якої може працювати безперервно 36 год, і передавач Bluetooth для надсилання даних.

  Водночас другий сенсор – My UV Patch – призначений для вільного продажу. Цей пристрій, розроблений спільно з компанією L'Oreal, має поверхню, що змніює колір під впливом ультрафіолету. Після кількох годин під сонцем його можна сфотографувати, і спеціальний додаток за кольором сенсора визначить кількість ультрафіолету, що потрапив на шкіру, а також запропонує різні варіанти захисту.

  Також на найбільшій виставці електроніки у США днями відбулася презентація гоночного електромобіля FFZero1 від компанії Faraday Future.

  Попередній матеріал
  У США окреслили терміни перебування Асада при владі
  Наступний матеріал
  Радбез ООН збирався на екстрене засідання через заяви Північної Кореї про випробування водневої бомби