Кадр із відео

У США довкола Статуї Свободи здійснили політ з реактивним наплічником (відео)

  Девід Меймен успішно облетів Статую Свободи з реактивним ранцем за плечима.

  У Нью-Йорку здійснили успішний випробувальний політ реактивного наплічника, пише "Новое время" з посиланням на Live Science. Пристроєм керував Девід Меймен, який пролетів над Гудзоном, обігнув Статую Свободи і приземлився прямо на палубу човна. За словами пілота, випробування апарата можна вважати успішним. Він продемонстрував "відмінну тягу, непогану швидкість, відмінне прискорення і стійкість".

  Видання зазначає, що Меймен - підприємець з Австралії, який останні 10 років створював прототипи ракетних ранців. З цим йому допомагав Нельсон Тайлер - голлівудський винахідник, який тричі отримував "Оскар" за науково-технічні досягнення, що сприяли розвитку кінематографа. Для роботи над персональним літальним апаратом вони заснували компанію Jetpack Aviation.

  Пристрій, який випробували в Нью-Йорку, носить ім'я JB-9. Він є доволі компактним, щоб поміститися в багажник автомобіля. При цьому ранець дозволяє підніматися на висоту більше 3000 метрів і розвивати швидкість в 102 км/год. Щоправда, на тривалі польоти він не розрахований – палива вистачає всього на 10 хвилин.

  Як повідомляв 5.ua, екстремали з реактивними ранцями у небі над Дубаєм облетіли найбільший у світі пасажирський літак.

  Попередній матеріал
  Рада прийняла 5 із 6 законів, необхідних для безвізового режиму
  Наступний матеріал
  Луганська ВЦА виділяє мільйон гривень постраждалим від вибухів у Сватовому підприємцям